01.03.2022
Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Engelli ve Eski Hükümlü/TMY İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı


​Noter kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 14.02.2022– 23.02.2022 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden, Yayla Mahallesi Kapuz Caddesi 67080 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde bulunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü  Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda engelli adaylar için sözlü, eski hükümlü/TMY adaylar için ise sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav 04.03.2022-05.03.2022 tarihleri arasında Üçburgu Cad. Gökçebey Fidanlık Müdürlüğü Gökçebey-ZONGULDAK adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.                                         

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.  

NOT: Eski hükümlü-TMY işçi adayları için fiziki dayanıklılık ve yeterlilik hususlarının değerlendirileceği parkurda uygulama yapılacağından, adayların uygun kıyafet ve ayakkabı ile gelmeleri faydalı olacaktır.​Yazdır