09.05.2022
İşçi Alımında Noter Kurasına Katılacaklar Hakkında Duyuru (Karabük İli Ovacık İlçesi)


Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Karabük Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı kuruluş merkezi Ovacık ilçesi olan Kışla, Gümelik ve Ovacık Orman İşletme Şefliklerinde istihdam edilmek üzere 5 (beş) Diğer Orman İşçisi (geçici işçi) alımı yapılacaktır.

Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 12.05.2022 Perşembe günü saat 10:00'da  Yayla Mahallesi Kapuz Caddesi Bina No:25   67080 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde bulunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde çekilecek kura ile belirlenecektir. 

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebileceklerdir. 

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 13.05.2022 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://www.zonguldakobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.Yazdır