07.02.2023
Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Engelli Ve Eski Hükümlü/TMY Statüsünde Daimi İşçi Alımlarının Evrak Teslim Aşaması ve Sözlü/Uygulamalı Sınav Tarihlerinin Ertelenmesine İlişkin İlan

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yararlananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü bağlı işyerlerinde (Bartın, Karabük, Zonguldak illeri) çalıştırılmak üzere 8 engelli, 5 eski hükümlü/TMY olmak üzere toplam 13 daimi işçi alımı ilanı Resmi Gazete' de yayımlanmıştır.

İşçi alımlarına ilişkin başvurular 02-06/01/2023 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu aracılığıyla alınmış olup, başvurusu geçerli sayılan adaylar arasından 25.01.2023 Çarşamba günü saat:10:00'da Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde noter kurası çekilmiş ve kurada asil ve öncelikli çıkan adaylardan istenen evrakları 01/02/2023 – 10/02/2023 tarihleri arasında Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne elden teslim etmeleri istenmiştir.

Ancak merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen deprem nedeniyle evrak teslim aşaması ve sonrasında yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınavlar Orman Genel Müdürlüğünce ileri bir tarihe ertelenmiştir. Evrak teslim tarihi ve sonrasında yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınavlara ilişkin yer ve tarih bilgisi daha sonra Genel Müdürlüğümüz ile Bölge Müdürlüğümüz resmi internet adreslerinden duyurulacaktır.

Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah' tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun, geçmiş olsun.

​İlan olunur.Yazdır