06.12.2022
Orman Köylüsü Ayaktaysa, Orman Hayattadır

​Bölge Müdürümüz Sayın Faruk Bayraktaroğlu riyasetinde orman köylümüzün zati ihtiyaç (yapacak+yakacak) planlama ve tevziat çalışmaları değerlendirildi.

Karabük İşletme Müdürlüğümüzde gerçekleşen toplantıda konuşma yapan Bölge Müdürümüz Sayın Bayraktaroğlu " Ormanlarımızı geliştirmek, sürdürebilirliğini sağlamak ve Türkiye Yüzyılına nefes olacak yemyeşil bir memleket oluşturarak bu mirası gelecek nesillere devretmek için orman köylümüz ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Bölge Müdürlüğümüzün 2022 yılı zati ihtiyaç planı belirlenmiş ve iş programına dönüştürülerek bağlı birimlerimize iş dağıtımı gerçekleştirildi.

Hedefinize ulaşmanız için bir plan dahilinde ve disiplin içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir. Orman köylümüzün kanunen haklarını korumak bizim asli görevimiz. Orman köylümüzün zati ihtiyaç talep karşılanması konusunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hassasiyetle takip ediyoruz" dedi.

Toplantıya Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet Pınar, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü ile Bartın, Eskipazar, Karabük, Ovacık, Safranbolu, Ulus ve Yenice İşletme Müdürleri katıldı.


Yazdır