28.12.2022
Orhan Şahin'i Ebedi İstirahatgahına Uğurladık

​Bölge Müdürlüğümüz emrinde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken geçirdiği kalp krizi ile ebediyete intikal eden Sayın Orhan Şahin 'i Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü önünde düzenlenen cenaze töreni ile ebedi yolculuğuna uğurladık.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'nde düzenlenen helallik törenine katılan Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey törende yaptığı konuşmada "Fani hayatımızı anlamlı kılacak olanlardan biri de ardımızda saygıyla anılan hizmetler, eserler ve gönüllerde müspet bir iz bırakmaktır. Bunu hakkıyla gerçekleştirmiş olan Orhan Şahin kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız büyük, Allah bizlere onun hatırasını da yaşatmayı da nasip eylesin. Ailesi ve camiamız a sabırlar diliyorum dedi.

Bölge Müdürümüz Sayın Faruk Bayraktaroğlu " Orhan Şahin Bey ile iki seneyi aşkın birlikte görev yaptık. Ülkesine en iyi şekilde hizmet eden iyi bir ormancıydı. Allah mekanını cennet eylesin İnşallah " dedi.

Kastamonu Merkez Darende Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Devlet Hastanesi arkasında yer alan aile mezarlığına tekbir ve dualarla defnedildi.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü olarak Sayın Orhan Şahin' e Allah’tan rahmet diliyor, ailesi ve akrabalarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.

Teşkilatımızın başı sağ olsun.


Yazdır