Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
16.09.2019
İşletme ve Pazarlama Daire Başkanlığından Bölgemize Ziyaret…

Orman Genel Müdürlüğümüz İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı Ahmet Aydın ve Başkan Yardımcısı Reşat Benli Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı ve Başkan Yardımcısı, Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan ve Kdz. Ereğli İşletme Müdürü Temel Nadir tarafından karşılandı.

İşletme ve Pazarlama konularıyla ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere Zonguldak’a gelen Daire Başkanı Ahmet Aydın, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar, Şube Müdürleri ile bir araya gelerek mesleğin ilk yıllarında Zonguldak’ta görev yaptığını ve burada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanımız, Bölge Müdürlüğümüze bağlı tüm işletme Müdürleri ile gruplar halinde istişarelerde bulundu.

 Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı’ nın eşlik ettiği Daire Başkanımız, Dirgine Orman İşletme Müdürlüğünde İşletme Müdür Yardımcıları ve tüm İşletme Şeflerine İşletme Pazarlama konularında bilgi ve talimatlar verdi.

Ayrıca Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde kurulması düşünülen Orman Satış Depo yerlerinde incelemelerde bulunuldu.

Bölgemize yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.


Yazdır